Проект гаража: Муратор ГЦ77

Гараж с хозпомещением

ПРОЕКТ: 360 €
ДОСТАВКА DHL БЕСПЛАТНАЯ
СРОК ДОСТАВКИ ПРОЕКТА: 4-18 рабочих дней
Заказать
Есть возможность использования чердака
Гараж для двух машин с четермя независимыми хозпомещениями. Проекты гаражей из Коллекции Мураторa доступны также в зеркальном варианте (не относится к симметричным постройкам).
Задать вопрос
Украина: +38 044 392 80 64
Россия: +7 499 918 64 67
ПЛАН ПЕРВОГО ЭТАЖА ПЛОЩАДЬ 105,1 м²
 • ПЛАН ПЕРВОГО ЭТАЖА

  по полу
 • 1. гараж
  45,9 м²
 • 2. хозпомещениe
  8,8 м²
 • 3. хозпомещениe
  16,8 м²
 • 4. хозпомещениe
  16,8 м²
 • 5. хозпомещениe
  16,8 м²
 • Сумма
  105,1 м²
заказать
СОДЕРЖИМОЕ ПРОЕКТНОГО ПАКЕТА
смотреть
КАКИЕ ИЗМЕНЕНИЯ МОЖНО ВНЕСТИ В ПРОЕКТ?
проверить
НРАВИТСЯ ЭТОТ ПРОЕКТ
Внимание! В связи со спецификой исполнения проекта, указанные данные являются приблизительными.

Похожие здания

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.