Расширенный поиск
Количество проектов гаражно-складских зданий и складов соответствующих запросу: 9
Выбранные параметры: Коллекция: Проекты навесов и зданий с навесом  Удалить выбранные параметр
Результаты
Гараж
ГЦ28ц
102,8 м²
Гаражно-складское здание с офисной частью
ГМЦ36
130,6 м²
Гаражно-складская постройка с офисной частью и навесом.
ГМЦ17
137,5 м²
Гаражно-складская постройка с гаражно-складским навесом
ГМЦ02б
160,4 м²
Гаражно-складская постройка с навесом
ГМЦ03ц
187,9 м²
Гаражно-складской навес
ГМЦ03д
191,4 м²
Гаражно-складской навес
ГМЦ03э
191,4 м²
Cкладской навес
ПМЦ01а
1 250,4 м²
Складской навес
ПМЦ01
1 277,1 м²
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.