Расширенный поиск
Количество проектов домов соответствующих запросу: 9
Выбранные параметры: Коллекция: Проекты домов с мансардным этажом под обyстройство  Удалить выбранные параметр
Результаты
Шум моря
М141
81,6 м²
Благородный
Ц327
97,3 м²
Шум моря - вариант II
М141б
98,0 м²
Толковый
Ц326
99,0 м²
Вересковый холм
М186
109,8 м²
Целеустремленный
Ц334
124,0 м²
Голубая рапсодия
М146
138,4 м²
Вариантный - вариант II
М132б
142,9 м²
У камина - вариант II
М79б
167,9 м²
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.