Расширенный поиск
Количество проектов складских зданий соответствующих запросу: 12
Выбранные параметры: Коллекция: Wszystkie  Удалить выбранные параметр
Результаты
Рекреационное здание (дача)
УЦ53
49,0 м²
Рекреационное здание (экотуристическое здание)
УЦ21
105,6 м²
Рекреационное здание (экотуристическое здание)
УЦ23
136,2 м²
Жилой дом (экотуристическое здание)
У04б
166,5 м²
Рекреационное здание (экотуристическое здание)
У08а
186,0 м²
Мини- гостиница (сезонная)
УЦ47
187,8 м²
Рекреационное здание (экотуристическое здание)
УЦ22
193,0 м²
Экотуристическое здание (круглогодичное)
У05
231,0 м²
Мини-гостиница на 10 номеров
УЦ19
318,6 м²
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.