АВТОР ПРОЕКТОВ ИЗ КОЛЛЕКЦИИ МУРАТОРА
арх. Катажина Мацеевска
арх. Катажина Мацеевска
Ц129 Над рекой
Этаж:
с мансардным этажом
Жилая площадь:
160,2 м²
Участок:
23,50 x 19,70 м
Гараж (количество мест для автомобилей):
1
Количество комнат:
5
Цена проекта (брутто):
600 €
БЦ13 Общее дело (домa-близнецы)
Этаж:
с мансардным этажом
Жилая площадь:
147,3 м²
Участок:
14,50 x 26,50 м
Гараж (количество мест для автомобилей):
1
Количество комнат:
4
Цена проекта (брутто):
600 €
Задать вопрос
Украина: +38 044 392 80 64
Россия: +7 499 918 64 67

Мы рядом с вами!

Проекты можно приобрести в 0 точках продажи.

Программа 3D
Программа 3D

Приложение, с помощью которого можно подoбрать цвет дома

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Muratora, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projektygotowe@grupazpr.pl, 22 590 52 38.
Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Niewielki – wariant I" Murator M05a, arch. Małgorzata Cybulska - Marks.
Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.